У Львівській міськраді затвердили заходи протидії поширенню коронавірусу «Covid-19»

13:30 20 березня 2020 р.

  • 0

На засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу «Covid-19» на території міста Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, відтак, у ЛМР узагальнили протоколи, напрацьовані міським штабом з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові і комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та зробило їх обов’язковими до виконання на території Львова. За їх невиконання будуть застосовувати штрафні санкції.

Директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич пояснила: «Ми узагальнюємо роботу нашого штабу із комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та збираємо в одному документі три протоколи, зокрема: щодо дотримання дистанції між людьми в публічних місцях, діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень на час карантину, а також протокол діяльності продуктових ринків Львова. Ми об’єднуємо прийняті рішення і робимо їх обов’язковими до виконання на території Львова. За їх невиконання будемо застосовувати штрафні санкції».

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про необхідність регулювання продажу продуктів у тимчасових спорудах: «Питання, яке ми проговорювали в рамках штабу – питання торгівлі у МАФах і недотримання дистанції, адже неможливо дотримуватись відстані між покупцями у МАФі, коли туди заходить 2−4 людини. Я би пропонував доповнити рішення та заборонити продавцям МАФів організовувати продаж продуктів харчування всередині МАФів, якщо вони є незначної площі, а старатись організувати продаж своїх товарів через спеціально облаштовані віконечка».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтвердили 26 випадків «Covid-19».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу