У Львівській міськраді затвердили протипожежну програму

16:15 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 570


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії міськради затвердили «Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки установ комунальної власності гуманітарного профілю на 2019-2023 роки».

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні прийнято ухвалу про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах гуманітарного профілю – це стосується шкіл, садочків, поліклінік та лікарень нашого міста, закладів соціальної сфери. В першу чергу це дасть можливість створити належні умови перебування відвідувачів і вихованців у закладах».

«На жаль, на сьогоднішній день, маємо дуже мало шкіл та садочків, які забезпечені автоматичною системою пожежної сигналізації. Але зараз, маючи таку програму, зможемо зреалізувати і виконати пункти програми, що створить належні умови перебування», – зазначила Зоряна Довганик.

«Відбудеться придбання первинних засобів пожежогасіння, облаштування блискавкозахисту. Звичайно, що програма розрахована на п’ять років, але вже перші кошти передбачали в бюджетних закладах на 2019 рік. На управління освіти передбачено 16,5 млн. гривень, на управління охорони здоров’я 11,6 млн. гривень, на управління соціального захисту 1,2 млн. гривень і на управління молоді та спорту 900 тисяч гривень», – розповіла начальник управління освіти ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 243

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 285

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 279