У Львівській міськраді затвердили протипожежну програму

16:15 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 483


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії міськради затвердили «Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки установ комунальної власності гуманітарного профілю на 2019-2023 роки».

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні прийнято ухвалу про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах гуманітарного профілю – це стосується шкіл, садочків, поліклінік та лікарень нашого міста, закладів соціальної сфери. В першу чергу це дасть можливість створити належні умови перебування відвідувачів і вихованців у закладах».

«На жаль, на сьогоднішній день, маємо дуже мало шкіл та садочків, які забезпечені автоматичною системою пожежної сигналізації. Але зараз, маючи таку програму, зможемо зреалізувати і виконати пункти програми, що створить належні умови перебування», – зазначила Зоряна Довганик.

«Відбудеться придбання первинних засобів пожежогасіння, облаштування блискавкозахисту. Звичайно, що програма розрахована на п’ять років, але вже перші кошти передбачали в бюджетних закладах на 2019 рік. На управління освіти передбачено 16,5 млн. гривень, на управління охорони здоров’я 11,6 млн. гривень, на управління соціального захисту 1,2 млн. гривень і на управління молоді та спорту 900 тисяч гривень», – розповіла начальник управління освіти ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 16 січня 2019 р.

На Львівщині розшукали заблукалих сноубордистів

15 січня о 18:10 до рятувальників надійшло повідомлення, що в селищі Славське в Сколівському районі заблукали, спускаючись із гори Тростян, двоє туристів-сноубордистів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 129

09:40 16 січня 2019 р.

П’яний сторож прострелив у Львові ногу перехожому

15 січня о 21:45 на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця вулиці Мазепи у Львові про те, що він чув постріл за магазином «Вопак» і бачить чоловіка, який лежить на снігу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 312