У Львівській міськраді затвердили протипожежну програму

16:15 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 387


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії міськради затвердили «Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки установ комунальної власності гуманітарного профілю на 2019-2023 роки».

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні прийнято ухвалу про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах гуманітарного профілю – це стосується шкіл, садочків, поліклінік та лікарень нашого міста, закладів соціальної сфери. В першу чергу це дасть можливість створити належні умови перебування відвідувачів і вихованців у закладах».

«На жаль, на сьогоднішній день, маємо дуже мало шкіл та садочків, які забезпечені автоматичною системою пожежної сигналізації. Але зараз, маючи таку програму, зможемо зреалізувати і виконати пункти програми, що створить належні умови перебування», – зазначила Зоряна Довганик.

«Відбудеться придбання первинних засобів пожежогасіння, облаштування блискавкозахисту. Звичайно, що програма розрахована на п’ять років, але вже перші кошти передбачали в бюджетних закладах на 2019 рік. На управління освіти передбачено 16,5 млн. гривень, на управління охорони здоров’я 11,6 млн. гривень, на управління соціального захисту 1,2 млн. гривень і на управління молоді та спорту 900 тисяч гривень», – розповіла начальник управління освіти ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:35 15 листопада 2018 р.

У Львові обмежать рух транспорту на шляху похоронної процесії

У п’ятницю, 15 листопада, о восьмій годині ранку розпочнеться заупокійною літургією в Гарнізонному храмі прощання з начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергієм Дмитровським.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 546

18:00 15 листопада 2018 р.

У Львові не розминулися п’ять автомобілів

У четвер, 15 листопада, близько 14.00, на вулиці Липинського у Львові трапилася подвійна дорожньо-транспортна пригода за участю п’ятьох автомобілів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 777

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу