У Львівській міськраді запевнили, що надали субсидії 133 тисячам сімей

12:48 13 липня 2017 р.

В управлінні соціального захисту ЛМР стверджують: «У першому півріччі 2017 року місто надало субсидії 133 тисяч сімей на загальну суму 811 мільйонів гривень».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «За перше півріччя міське управління соціального захисту надало субсидій на оплату житлово-комунальних послуг 133 128 сім’ям на загальну суму 811 мільйонів 182 тисячі гривень».

В управлінні соціального захисту ЛМР зазначили: «Найбільша сума виплат припала на фінансування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям міста. Це 811 мільйонів гривень. Станом на 1 липня ми вже маємо призначену субсидію на наступний термін (а це з 1 травня 2017 року до 30 квітня 2018-го) для 102 956 домогосподарств».

У міськраді також нагадали: «Субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується: на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня; на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня. А щоб автоматично перепризначити субсидію, необхідна інформація про доходи мешканців за чотири квартали до моменту звернення».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

У Новому Роздолі і Дрогобичі відкриють денні центри з кризовими кімнатами

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушенням прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок, ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу