У Львівській міськраді запевнили, що для бійців збудують дачне містечко в Білогорщі

15:15 30 червня 2017 р.

У ЛМР стверджують: «Передбачається, що в дачному кооперативі проживатиме понад 1000 бійців».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 червня: «Для воїнів АТО планують збудувати у кварталі Білогорща садово-дачний кооператив загальною площею 54,8 га. Передбачається, що в дачному кооперативі проживатиме понад 1000 бійців, а квартал матиме 577 ділянок, з яких 458 ділянок передбачено під дачну забудову, а 119 – під садівництво без права забудови. Про це повідомили у відділі урбаністики та містобудівної документації управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради».

У ЛМР також поінформували: «Детальний план території розміщення дачних ділянок та ділянок для ведення садівництва для бійців АТО у кварталі Білогорща розроблений на замовлення Львівської міської ради. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, площею 54,8 га. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП Державний інститут проектування міст «Містопроект».

«Як зазначено в інформаційній довідці, квартал формується з 577 ділянок. Із них лише 119 ділянок, де передбачено садівництво в межах санітарно-захисної зони від промзони Рясне. Розташування цих ділянок для садівництва не передбачає забудови для тимчасового проживання. Проте планування території передбачає розташування дачного поселення – 458 проектованих дачних ділянок. Передбачається, що всі ділянки будуть використовуватись для рекреації, тимчасового перебування та тимчасового проживання із будівництвом будинків. Загалом в дачному кооперативі проживатиме 1145 мешканців», – розповіли також у міськраді.

«У вівторок, 26 червня були проведені перші громадські слухання. Після громадських слухань, які завершаться в липні, детальний план території підлягає затвердженню Пустомитівською районною державною адміністрацією (у місячний термін від дати подачі матеріалів)», – поінформували також у ЛМР.

Оскільки територія є за межами населеного пункту, розпорядником земель є Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, яке надає дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Відведення земельних ділянок здійснюватиме обласне управління Держгеокадастру на підставі списків, сформованих Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій (у місячний термін від дати подачі матеріалів)», – повідомили також сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

09:11 19 квітня 2021 р.

Підпільний гульбон руского міра в ресторані Дубневича в локдаун (відео)

Учора у Львові в ресторані Park. Art of Rest (Парк арт оф рест) відбувся масовий розважальний захід, учасники якого "підривалися" під російську попсу в час жорсткого локдауну і загострення війни з Росією.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу