У Львівській міськраді запевнили, що для бійців збудують дачне містечко в Білогорщі

15:15 30 червня 2017 р.

У ЛМР стверджують: «Передбачається, що в дачному кооперативі проживатиме понад 1000 бійців».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 червня: «Для воїнів АТО планують збудувати у кварталі Білогорща садово-дачний кооператив загальною площею 54,8 га. Передбачається, що в дачному кооперативі проживатиме понад 1000 бійців, а квартал матиме 577 ділянок, з яких 458 ділянок передбачено під дачну забудову, а 119 – під садівництво без права забудови. Про це повідомили у відділі урбаністики та містобудівної документації управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради».

У ЛМР також поінформували: «Детальний план території розміщення дачних ділянок та ділянок для ведення садівництва для бійців АТО у кварталі Білогорща розроблений на замовлення Львівської міської ради. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, площею 54,8 га. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП Державний інститут проектування міст «Містопроект».

«Як зазначено в інформаційній довідці, квартал формується з 577 ділянок. Із них лише 119 ділянок, де передбачено садівництво в межах санітарно-захисної зони від промзони Рясне. Розташування цих ділянок для садівництва не передбачає забудови для тимчасового проживання. Проте планування території передбачає розташування дачного поселення – 458 проектованих дачних ділянок. Передбачається, що всі ділянки будуть використовуватись для рекреації, тимчасового перебування та тимчасового проживання із будівництвом будинків. Загалом в дачному кооперативі проживатиме 1145 мешканців», – розповіли також у міськраді.

«У вівторок, 26 червня були проведені перші громадські слухання. Після громадських слухань, які завершаться в липні, детальний план території підлягає затвердженню Пустомитівською районною державною адміністрацією (у місячний термін від дати подачі матеріалів)», – поінформували також у ЛМР.

Оскільки територія є за межами населеного пункту, розпорядником земель є Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, яке надає дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Відведення земельних ділянок здійснюватиме обласне управління Держгеокадастру на підставі списків, сформованих Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій (у місячний термін від дати подачі матеріалів)», – повідомили також сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу