У Львівській міськраді запевняють, що не переносили кінцеві зупинки

13:58 27 жовтня 2016 р.

Начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир заявив у четвер: «Місто не приймало жодних рішень щодо визначення на території Львова кінцевих зупинок приміських маршрутів».

Як повідомили сьогодні, 27 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир наголосив, що перевізники, які обслуговують приміські маршрути, укладають угоди з департаментом транспорту ЛОДА. Він також запевнив, що не ЛМР, а, за його словами, «область намагається привести до чинного законодавства роботу приміських маршрутів, адже, відповідно до законодавства, приміські маршрути мають їхати до найближчої автостанції, або визначеної кінцевої станці».

За словами Віктора Щира, на сьогодні тільки яворівський та золочівський напрямки не мають автостанцій і сертифікованих зупинок. Для них визначено дві кінцеві зупинки біля колишньої АС-6 на вулиці Личаківській, 182 і біля Янівського цвинтаря (колишня АС-4). Віктор Щир запевнив, що інші напрямки мають свої станції, які отримали від державних органів відповідні сертифікати на своє функціонування.  

Він також зазначив, що місто неодноразово зверталося до ЛОДА щодо врегулювання питання з приміськими маршрутами. Начальник управління транспорту ЛМР також запевнив: «І область намагається привести до законодавства свої маршрути. Департамент транспорту ОДА укладає угоду з перевізниками, де чітко прописано, з якого села і до якої автостанції чи кінцевої зупинки вони мають їздити. І маршрут повинен їздити відповідно до угоди, а не придумувати собі кінцеві зупинки» 

Віктор Щир також зазначив: «Цю проблему потрібно було починати вирішувати. Ми плануємо, що в грудні ЄБРР оголосить конкурс на впровадження е-квитка у нашому місті. І коли ми впровадимо його, очікується, що з початку 2018 року, ця проблема збільшиться вдвічі для мешканців приміських сіл та для перевізників.

Начальник управління транспорту ЛМР запевнив: «Мешканцям Львова буде зручніше і вигідніше купувати місячний абонемент на проїзд, що буде дешевше і дозволить їздити з пересадками, не оплачуючи двічі проїзд. Люди з сіл можуть купити такий проїзний, але вони мусять оплатити проїзд і у приміському транспорті».

Віктор Щир також запропонував: «Вихід з ситуації такий: ближнє передмістя, поступово, до впровадження е-квитка, треба охоплювати міськими перевезеннями по міському тарифу. Є розуміння у влади міста, у керівництва області, що це треба робити. Ми очікуємо, що найбільший супротив буде від перевізників, які обслуговують приміські маршрути на даному етапі».

На своє ж запитання «Чому?» начальник управління транспорту ЛМР відповів: «Бо вони офіційно мають угоду з департаментом транспорту ЛОДА курсувати з певного села до певної автостанції. І на цьому відрізку встановлено відповідний тариф, по якому вони замовляють квитки. Вони звітують перед фіскальними органами про пасажиропотоки на цьому маршруті і, відповідно, платять податки».

Віктор Щир додав: «Інший відрізок – від кінцевої, визначеної в угоді, і по місту, куди вони їдуть, цей дохід вони збирають собі, не показуючи фіскальним органам. Тому найбільший супротив буде перевізників. Але до цього кроку треба йти. Рішення, яке прийняла область, є своєчасним. Людей треба готувати до електронного квитка».

Начальник управління транспорту ЛМР також запевнив, що на сьогодні, попри рішення ЛОДА, ще шість приміських маршрутів курсують через місто.

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу