У Львівській міськраді відбулися громадські слухання

20:25 19 грудня 2016 р.

Директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич презентувала основні показники бюджету.

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 19 грудня, що сьогодні в її приміщенні відбулися громадські слухання щодо бюджету розвитку Львова на 2017 рік. Під час них директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич презентувала основні показники бюджету, а опісля присутні активісти, експерти та інші зацікавлені мешканці мали змогу долучитись до обговорень, висловивши власну думку та пропозиції.

Як відзначила чиновник, до переліку, насамперед, увійшли перехідні об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це, зокрема, відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт тощо.

Також перелік охопив об’єкти, на які розроблено чи потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. Загалом для розподілу за об’єктами у 2017 році буде доступно 1,158 млрд. гривень бюджету розвитку, ще 358 мільйонів гривень – це гарантовані містом зобов’язання за кредитами.

Серед основних видатків – 186,6 млн. гривень на гуманітарну сферу, тобто освіту, культуру, охорону здоров’я, спорт та молодь і соціальний захист. Зокрема, мають намір виділити вісім мільйонів гривень на придбання сучасного обладнання для навчальних закладів міста, відновити 60 туалетів, встановити на даху однієї зі шкіл сонячні батареї, влаштувати в одному із садочків теплові помпи, продовжувати відкривати додаткові групи в ДНЗ тощо.

30 мільйонів гривень передбачено на обладнання у медичній сфері. Також мають намір виготовити проектно-кошторисну документацію і провести капремонти 42 спортивних майданчиків і двох басейнів.

Ще близько 27 мільйонів гривень пропонують скерувати в культурну сферу, а саме – на ремонти в міських театрах та парку культури тощо. Від 19,5 до 21 мільйона гривень планують виділити для кожної зі шести районних адміністрацій міста, здебільшого – на облаштування внутрішньоквартальних проїздів та ремонт доріг. Продовжуватимуть і роботи з будівництва вело доріжок –  у 2017 році на це передбачають майже дев’ять мільйонів гривень.

Як зазначила Ірина Кулинич, цьогоріч, як і зазвичай, головним розпорядним коштів залишається департамент житлового господарства та інфраструктури, якому мають намір скерувати 268 млн. гривень Йдеться, зокрема, про перехідні об’єкти.

Чиновник зазначила: «Так, на завершення робіт на вулиці Мечнікова ми передбачаємо 16 мільйонів гривень Також є кошти на вулиці Пулюя й Трускавецьку. Окрім цього, потрібно передбачити й на пл. І.Франка, адже ми провели роботи лише від вулиці Франка на Сихів, а не на самій площі. Ще є вулиці Замарстинівська, Героїв УПА, Шевченка, Богданівська, Пластова до ТЕЦ-2 тощо». 

Також майже 16 мільйонів гривень пропонують виділити на реконструкцію міських парків, зокрема – Стрийського, Скнилівського, імені Івана Франка, Залізної Води тощо. Ще 10 мільйонів гривень мають намір використати на придбання техніки для ШРП, а 17 мільйонів гривень – на ремонти у сфері охорони історичного середовища.

Цьогоріч продовжуватимуть і роботи щодо каналізування, зокрема – у Білогорщі та Рудному. Наприкінці слухань присутні проголосували за прийняття резолюції, підтримавши бюджет розвитку міста на 2017 рік із озвученими пропозиціями.

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали, що 15 грудня виконавчий комітет ЛМР схвалив перелік об’єктів, видатки на які наступного року будуть проводити за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. Як відзначила Ірина Кулинич, прийняті показники – не остаточні: їх коригуватимуть за результатами громадських слухань та розгляду депутатів міськради.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу