У Львівській міськраді сподіваються розпочати ремонт вулиці Збиральної

15:48 23 квітня 2018 р.

У ЛМР запевнили: «Проект капітального ремонту вулиці Збиральної передано департаменту житлового господарства та інфраструктури».

Про це повідомили сьогодні, 23 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Було прийнято рішення виготовити проект капітального ремонту вулиці Збиральної. Це промислова зона. Оскільки це Залізничний район, проект виготовила Залізнична районна адміністрація».

Олександр Одинець доповнив: «Сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету цей проект передається департаменту житлового господарства та інфраструктури. Проект пройшов державну експертизу. Відповідно до отриманого висновку, вартість складає приблизно 22 мільйони гривень».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР розповів також: ««Проектом передбачено ремонт дорожнього покриття, облаштування дощовідведення, встановлення зовнішнього освітлення. Відповідно, зараз ми беремо в роботу цей проект. Про початок робіт і терміни виконання поки швидко говорити.

Олександр Одинець зазначив: «Нам потрібно опрацювати цей проект, зробити пропозиції до бюджету, бо коштів на ремонт на цю вулицю не було передбачено, тоді буде бачення, коли оголошувати процедуру закупівлі, визначати переможця і підписувати з ним договір. Сподіваємося, що цього року вдасться зробити частину вулиці і завершити на наступний рік. Наступною плануємо ремонтувати в цьому районі вулицю Конюшинну, яка теж потребує ремонту».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу