У Львівській міськраді розглянули порушення законодавства про охорону спадщини

11:15 23 жовтня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні адмінкомісії при виконкоміі ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули у вівторок, 23 жовтня, протоколи щодо незаконних дій на семи об’єктах культурної спадщини Львова.

Про це повідомили у вівторок, 23 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Шість порушень були вчинені фізичними особами (заміна дерев’яних вікон і дверей на пластикові, перепланування тощо), а одне порушення – юридичною особою. Зокрема, було розглянуто протоколи на порушення вчинені у чотирьох кватирах в будинку №59 на вулиці Дорошенка. Розгляд справ перенесли на тиждень».

«Натомість накладено штрафи у розмірі 1700 гривень на правопорушення, вчинені фізичними особами в будинках №1/3 на проспекті Свободи й №16 на площі Ринок. Однак правопорушення, вчинене фізичною особою в будинку №16 на площі Ринок, 16 буде повторно розглянуто на наступному засіданні комісії», – поінформували також у ЛМР.

«Щодо правопорушення, вчиненого юридичною особою в будинку №35а на вулиці Вітовського, розгляд справи перенесли на тиждень, оскільки юридична особа зобов’язалася надати проект робіт. Як повідомлялося раніше, ззовні будинку №35а на вулиці Вітовського (вілла Бачевського) проводяться незаконні роботи – заміна вікон і фарбування фасаду. Зараз будинок належить ПП «Кас Консалтинг». А це приватне підприємство вже здало в оренду», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу