У міськраді попередили про затримки з виданням закордонних паспортів

18:20 13 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У ЛМР пояснили, що затримки з виданням закордонних паспортів можливі в центрах надання адміністративних послуг через різке збільшення кількості оформлюваних документів.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 липня: «У центрах надання адміністративних послуг Львова, як і в інших відповідних структурах, через підвищений попит на виготовлення біометричних паспортів, можливі тимчасові затримки у їх видачі, адже різко збільшилась кількість оформлюваних документів. Мешканців просять з розуміння поставитись до ситуації».

У міськраді також зазначили: «Як йдеться в поясненні Державної міграційної служби, державне підприємство «Поліграфкомбінат «Україна», у зв’язку з високим попитом на закордонні паспорти, спричиненим сезонними особливостями та запровадженням безвізового режиму з ЄС, збільшило свої виробничі потужності майже на 35%. Аби задовольнити потреби мешканців у біометричних документах для виїзду за кордон, докладають максимальних зусиль у збільшенні обсягів виробництва». 

«Як нагадують в департаменті адміністративних послуг ЛМР, зараз ажіотаж на виготовлення паспортів надзвичайно великий, і це по всіх структурах, по всіх ЦНАПах в Україні. Тому якщо немає нагальної потреби, мешканців просять почекати, коли мине період літніх відпусток», – повідомили також у міськраді

«Запис через сайт www.city-adm.lviv.ua вже розписано до 15 липня включно, тому його відновлять з 15 липня на два тижні, і в такому режимі запис на цю послугу триватиме найближчим часом. Мешканців просять з розумінням поставитись до ситуації, адже ту кількість людей, які хочуть виготовити паспорт зараз, ЦНАПи технічно і фізично обслужити не можуть», – поінформували  також у міськраді

«Із травня цього року у Центрах надання адміністративних послуг Львова  запрацювала друга робоча станція з оформлення паспортів, і це дало змогу обслуговувати вдвічі більше містян. Загалом з початку року послугою з оформлення і видачі паспортів скористалося понад дев’ять тисяч осіб», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів