У Львівській міськраді пообіцяли завершити цього тижня ремонт шести вулиць

17:20 3 липня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Цього тижня планується закінчення ремонтних робіт на вулицях Бахматюка, Шафарика, Лисинецькій, Грицая, Родини Крушельницьких і Петра Могили.

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 3 липня: «У всіх районах міста активно тривають ремонтні роботи доріг. Про це повідомили у відділах комунального господарства районних адміністрацій Львова».

«У Галицькому районі вдало завершено вулиці Замкену, а також паркінг біля Львівського державного цирку. Вартість ремонту становить 735 тисяч гривень», – конкретизували в міськраді.

«Також завершують капітальний ремонт вулиці Митрополита Андрея. Найближчим часом тут триватимуть оздоблювальні роботи. Вартість ремонту цієї вулиці – три мільйони 960 тисяч гривень. Не мало коштів було спрямовано на ремонт тротуарів – близько одного мільйона 28 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«Ремонт вулиць Виговського та Ряшівської в Залізничному районі вже завершено. Про це повідомив начальник відділу комунального господарства Залізничного району Юрій Равлик. Загальна вартість ремонту доріг цього району – дев’ять мільйонів 945 тисяч гривень. Сьогодні працівники завершують вулицю Івана Сірка, а до кінця місяця – вулиці Баштанну та Патона», – повідомили також у міськраді.

«Активно виконуються роботи у Шевченківському районі з облаштуванн громадського простору на вулиці Богдана Хмельницького (від вулиці Грінченка до вулиці Мідної). В.о. начальника відділу комунального господарства Шевченківського району Микола Бегей розповів: «Ми встановлюємо турнікети та облаштовуємо велодоріжку. В планах ще пішохідна доріжка та тренажери», – уточнили в міськраді.

«Також триває капітальний ремонт вулиці Погідної, Плугової. Завершено вулицю Ковалевської», – додали в міськраді.

«Працівники Личаківського району, своєю чергою, повинні відремонтувати 26 вулиць, на ремонт яких спрямовано 25 мільйонів гривень. Повністю завершено ремонт вулиць Тершаківців і Миргородська та площі Митної. Цього тижня планується закінчення ремонтних робіт на вулицях Бахматюка, Шафарика, Лисинецькій, Грицая, родини Крушельницьких, Петра Могили», – поінформували також у міськраді.

«Великий обсяг роботи виконують у Сихівському районі. Як зазначив начальник відділу комунального господарства району Віктор Західний, там ремонтують вулиці Максимовича, Зубрівську, Пирогівка й Кавалерідзе, а також тротуари по вулицях Угорській, Сихівській, Скорини, Коломийській, Морозній», – повідомили також у міськраді.

«У Франківському районі виконано роботи на вулицях Симоненка, Пулюя, Науковій, Володимира Великого, Бойчука. Зараз ремонтують вулицю Стрийську та тротуар, що розташований на вулиці Володимира Великого», – поінформували також у міськраді.

Начальник відділу комунального господарства Франківського району Мирон Гук зазначив: «Нашому району спрямовано 26 мільйонів гривень, плануємо закінчити всі роботи приблизно у вересні».

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів