У Львівській міськраді підтримали проект будівництва багатоповерхівки

16:00 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 639


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 9 листопада, на засіданні виконавчого комітету ухвалили три рішення у сфері містобудування.

Зокрема, засіданні виконавчого комітету Львівської міськради ухвалили рішення:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури велосипедної доріжки на проспекті Чорновола (від вулиці Липинського до вулиці Варшавської) й вулицях Варшавській (від проспекту Чорновола до вулиці Замарстинівської) та Замарстинівській (від вулиці Варшавської до вулиці Гетьмана Мазепи)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію громадянкою М. П. Горбачук з переплануванням квартири №11 на вулиці Зеленій, 60 (пам'ятка архітектури, охоронний №2116/1) під офіс з відновленням входу на місці віконного отвору»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Парк Арена» багатоквартирного житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на вулиці Стрийській, 121 та 131».

Натомість вилучили з порядку денного засідання виконавчого комітету питання «Про затвердження детального плану території у районі вулиці Перфецького» та «Про погодження детального плану території у районі вулиці Волоської».

Своєю чергою, перенесли на засіданні виконавчого комітету розгляд питань «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянином М. М. Волошиним нежитлових приміщень з надбудовою та переоснащенням під офісні та торгівельно-побутові приміщення на вулиці Замарстинівській, 41» й «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Європоліс проперті холдінг» четвертого поверху багаторівневого паркінгу під офісні приміщення на вулиці Кульпарківській, 226а».

А не підтримали члени виконавчого комітету рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням громадянкою Т. В. Мартиник житлового будинку на вулиці Ю. Федьковича, 35 за рахунок надбудови» й «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Захід-Капітал-Буд» та ПП «Модель» комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вулиці Щирецькій, 36».

Про це повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 285

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 279