У Львівській міськраді підтримали петицію про дорогу

17:50 20 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради розглянули проект ухвали «Про розгляд електронної петиції «Збудувати продовження дороги від вулиці Ряшівської (район Патона) біля Львівського аеропорту до вулиці Наукової».

За підтримку цієї ухвали проголосувало 40 депутатів. Згідно з прийнятою ухвалою, виконавчі органи до наступного пленарного засідання мають підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець розповів: «Щодо будівництва дороги до вулиці Ряшівської, то є розроблена проектна документація, ще до початку Євро-2012, на замовлення управління капітального будівництва. Вона стосувалася будівництва двох ділянок дороги: від вулиці  Кульпарківської до вулиці  Любінської, і від вулиці  Любінської до вулиці  Патона, яка мала бути з’єднана з існуючою вулиці Ряшівською».

«Коли була розроблена ця проектно-кошторисна документація, був укладений єдиний договір і на виконання проектних робіт і будівельних. Був проведений тендер. Переможцем стала компанія «Онур». Вони частково провели роботи. Але, оскільки дані роботи мали бути профінансовані з державного бюджету, шляхом надання субвенції містам, які приймали Євро-2012, і субвенція не була надана, тому роботи не були прийняті в експлуатацію і не були оплачені», – поінформував також Олександр Одинець.

Начальник управління інженерного господарства ЛМР зазначив: «На сьогодні ми маємо цей проект будівництва ділянки дороги у цінах 2011 року. Він складає приблизно 130 млн. грн. Звичайно, можна брати ці напрацювання і працювати з ними далі, але це потребуватиме корегування проекту і дуже великих коштів, адже ціни, які закладені з 2011 року, зараз можемо множити мінімум втричі».

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу