У Львівській міськраді підтримали петицію про дорогу | Новини Львова

У Львівській міськраді підтримали петицію про дорогу

17:50 20 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради розглянули проект ухвали «Про розгляд електронної петиції «Збудувати продовження дороги від вулиці Ряшівської (район Патона) біля Львівського аеропорту до вулиці Наукової».

За підтримку цієї ухвали проголосувало 40 депутатів. Згідно з прийнятою ухвалою, виконавчі органи до наступного пленарного засідання мають підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець розповів: «Щодо будівництва дороги до вулиці Ряшівської, то є розроблена проектна документація, ще до початку Євро-2012, на замовлення управління капітального будівництва. Вона стосувалася будівництва двох ділянок дороги: від вулиці  Кульпарківської до вулиці  Любінської, і від вулиці  Любінської до вулиці  Патона, яка мала бути з’єднана з існуючою вулиці Ряшівською».

«Коли була розроблена ця проектно-кошторисна документація, був укладений єдиний договір і на виконання проектних робіт і будівельних. Був проведений тендер. Переможцем стала компанія «Онур». Вони частково провели роботи. Але, оскільки дані роботи мали бути профінансовані з державного бюджету, шляхом надання субвенції містам, які приймали Євро-2012, і субвенція не була надана, тому роботи не були прийняті в експлуатацію і не були оплачені», – поінформував також Олександр Одинець.

Начальник управління інженерного господарства ЛМР зазначив: «На сьогодні ми маємо цей проект будівництва ділянки дороги у цінах 2011 року. Він складає приблизно 130 млн. грн. Звичайно, можна брати ці напрацювання і працювати з ними далі, але це потребуватиме корегування проекту і дуже великих коштів, адже ціни, які закладені з 2011 року, зараз можемо множити мінімум втричі».

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Команда Шевченка у Лізі націй УЄФА гратиме у Києві і Львові

Садовий знайде кошти на футбольну академію ФК «Карпати»

Працівникам лабораторій та епідеміологам виплачено надбавок до зарплати 95 млн грн, - МОЗ

Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу