У Львівській міськраді не дозволили забудову на місці вілли

15:05 21 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення перенести розгляд питання щодо проведення будівельних робіт на місці історичної вілли на вулиці Коновальця, 21.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 лютого, у Львівській міськраді. Начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко пояснила: «Ми подали рік тому заявку про занесення цього об’єкту до реєстру, але її було відправлено на доопрацювання. Зараз ми працюємо над тим, щоби доопрацювати документацію і подати про внесення до реєстру. Нам потрібно дослідити це питання та узгодити його з усіма сторонами, адже ця будівля спроектована видатним архітектором Владиславом Раушем».

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків зауважив: «Є зауваження від управління охорони історичного середовища, але факт є – будинок перебуває у аварійному стані. Я пропоную перенести це питання, але якомога швидше нам потрібно мати чітку позицію щодо графіку процедури, адже так як є, залишатись не може. Це непросте питання, але тут має бути чітка консолідована позиція».

Відтак, у зв’язку зі зауваженням з боку управління охорони історичного середовища, питання було перенесене та відправлене на доопрацювання.

Як інформував «Щоденний Львів», члени виконкому ЛМР підтримали низку «рішень у сфері містобудування».

dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу