У Львівській міськраді «напрацьовують шляхи вирішення ситуації з ромськими поселеннями»

17:20 3 серпня 2017 р.


Фото: lvivpost.net

У ЛМР запевнили, що в четвер у ній відбулася «міжрегіональна робоча зустріч щодо ситуації зі стихійними ромськими поселеннями на території Львова».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 3 серпня: «Під час зустрічі представники влади, громадських організацій та поліції, правозахисники, активісти і депутати обговорили поточну ситуацію, пов’язану із сезонною трудовою міграцією ромів, а також напрацьовували системні шляхи вирішення цієї ситуації, що передбачають тривалу співпрацю багатьох регіонів України. Адже дуже важливо розуміти, чим можна допомогти представникам ромської національної меншини, та якою є відповідальність всього суспільства в таких ситуаціях».

«За словами виконавчого директора Міжнародного Фонду «Відродження» Євгена Бистрицького, для міста ситуація, що склалась, є важливим викликом, вирішити який потрібно системно: регулювати, хто і чому їде до міста та як місто може допомогти таким людям, а також як налагодити механізм реагування на появу стихійних поселень. Проте заклики до вивезення ромів є неприпустимими», – поінформували також у міськраді.

«Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, Львів є містом толерантним і відкритим, яке завжди готове до співпраці, проте важливо добре налагодити ланку співпраці громади з поліцією і зрозуміти, який в цій ситуації має вплив громада міста на поліцію.  Водночас, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив, що дуже важливим у вирішенні питання стихійних ромських поселень є саме співпраця різних служб – поліції, міграційної служби, а також соціальних структур», – повідомили також у міськраді.

«Під час зустрічі директор ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» (Київ) Ольга Жмурко розповіла про міжнародний та український досвід соціального супроводу родин, які проживають у стихійних компактних поселеннях під час сезонної трудової міграції (приклади кочівників та подорожуючих етнічних груп Європи). Водночас, голова ГО «Романі Черхень» (Ужгород), депутат ужгородської міської ради, правозахисник Мирослав Горват розповів особливості ситуації ромського населення в Закарпатті, зокрема – причини міграції й перспективи міжрегіональної взаємодії», – повідомили також сьогодні, 3 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу