У Львівській міськраді анонсували ремонти вулиць

16:30 30 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На проектування і капітальний ремонт вулиць буде витрачено більше мільярда гривень.

Під час капітального ремонту на вулиці Хуторівка буде проведена заміна всіх комунікаційних мереж, облаштування дощової каналізації, влаштування контактної мережі тролейбусу, велосмуги, світлофорних об’єктів, зупинки громадського транспорту, заміну опор вуличного освітлення і влаштування благоустрою.

Про це повідомила в четвер, 30 січня, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, яка також розповіла: «У зимові місяці проводитимуть роботи лише по заміні інженерних мереж. А вже з настанням стабільно теплої погоди проводитимуть асфальтування».

Чиновниця також зазначила: «Цього року у Львові буде велика кампанія щодо капітального ремонту доріг. Зокрема, ми відновили роботи на вулиці Миколайчука, і продовжуються роботи на вулиці Апостола та тривають роботи з облаштування дороги до мікрорайону Білогорща».

Ірина Маруняк також поінформувала: 27 січня почалися роботи з ремонту вулиці Хуторівка. Ця дорога збудована у 1984 році. Тобто їй вже 35 років, і вона потребує капітального ремонту. Роботи будемо проводити поетапно. Спочатку ремонтуємо інженерні мережі, які розміщені на газонах. Потім будемо робити дорожнє покриття. Роботи на дорозі спочатку відбуватимуться на правій смузі, опісля на лівій. Відповідно, коли роботи відбуватимуться на одній частині дороги, то транспорт буде їхати по іншій, у дві сторони, тому повністю вулицю не перекриватимемо. Завершити усі роботи на вулиці Хуторівка планують до кінця липня».

Натомість на вулиці Шевченка облаштовують квазікільце від вулиці Залізничної до вулиці Левандівської. Про це повідомила в четвер, 30 січня, директор «Львівавтодору» Оксана Єстеферова.

Чиновниця також зазначила: «Щодо вулиці Шевченка, то її будемо роботи в три черги. Перша черга – це квазі-кільце. Друга черга – ремонт від церкви святої Анни до вулиці Ярослава Мудрого. Третя черга – від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Залізничної».

«Наразі виконуються лише інженерні роботи, які не зачіпають тих, що стосуються дороги, погода поки не дозволяє. Під час ремонтних робіт дорога на вулиці Шевченка буде перекриватися для руху транспорту поетапно», – поінформували також Оксана Єстеферова.

«Дорожнє покриття буде комбінованим – бруківка та асфальтобетон. Опісля робіт будуть доступні паркувальні місця, велодоріжки, хідники, адже все це зазначено у проекті. Також будуть наявні трамвайні колії й острівні зупинки ближче до центру», – розповіла також чиновниця.

«Вартість ремонтних робіт першої частини, яку зараз розпочали, – більше 80 мільйонів гривень. Першу частину, яка передбачає ремонт квазі-кільця, буде завершено до кінця вересня 2020 року», – зазначила також  директор «Львівавтодору» Оксана Єстеферова.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила також: Щодо великих об’єктів, то цього року у Львові розпочнуть також ремонт на вулиць Бандери, Хмельницького й Чернівецької. Не забуваємо про два мости, які маємо відремонтувати цього року. Перший – це міст на вулиці Головатого-Сулими. Тендер ми провели минулого року і роботи проводитимемо у 2020 р. Другий міст, який має стратегічне значення, – це міст на вулицях Шевченка й Ковча. Зараз проект на експертизі і, орієнтовно, в травні розпочнемо там роботи».

«Чиновниця також розповіла: «У планах на цей рік також проектування і ремонт вулиць Орлика й Грінченка. Взимку робимо тільки інженерні мережі, а асфальтувати будемо, коли будуть належні погодні умови».

«У квітні районні адміністрації розгорнуть велику роботу щодо поточного ремонту доріг. Вулиці робитимуть великими картами – від бордюру до бордюру. Також впродовж року вони проводитимуть капітальний ремонт хідників і дворів», – поінформувала Ірина Маруняк

Про це повідомили в четвер, 30 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що на проектування і капітальний ремонт цих вулиць буде витрачено більше мільярда гривень. Крім того, передбачені кошти районним адміністраціям на поточний ремонт в сумі 63 мільйони гривень, а на капітальний ремонт – близько 40 мільйони гривень кожній адміністрації.

Як інформував «ЩЛ», у Львові не перекриватимуть вулицю Хуторівка.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу