У кожній ОТГ має бути по 2-3 соціальні квартири, – чиновник

11:39 30 листопада 2018 р.

У кожній об’єднаній територіальні громаді треба облаштувати по 2-3 соціальні квартири для жертв торгівлі людьми.

Про це 29 листопада під час прес-конференції на тему: «Як ОТГ на Львівщині боротимуться зі сучасним рабством», що відбулася у Львівському прес-клубі, сказав директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ЛОДА Ярослав Бордіян.

- На Львівщині працює Центр соціально-психологічної допомоги для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це можуть бути не тільки громадяни України, але й  іноземці. Торік дві потерпілі громадянки України поверталися з-за кордону додому іпершу допомогу їм надала саме ця установа, - повідомив Ярослав Бордіян.

За його словами, Центр соціально-психологічної допомоги заповнений на сто відсотків. Він працює у двох режимах - як цілодобовий і денний стаціонар. За 12 років через центр пройшло 900 осіб.

Ярослав Бордіян наголошує, що така допомога має бути максимально наближена до потенційних жертв сучасного рабства. Тому в об’єднаних територіальних громадах, на його переконання, треба облаштувати по 2-3 соціальні квартири для жертв торгівлі людьми.

Нагадаємо, що на Львівщині з серпня 2018 року і дотепер проведено перші робочі зустрічі у 15 ОТГ та 5 містах обласного значення для глибшого розуміння проблеми торгівлі людьми, виявлення постраждалих від цього злочину та надання їм необхідної допомоги.

Ця робота відбувається в межах реалізації проекту “Впровадження Національного механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області”.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:26 11 серпня 2022 р.

Поїзд Львів - Трускавець поїде в інший час

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури зазнає тимчасових змін маршрут руху приміських поїздів, що курсують у сполученні Львів – Трускавець.

Рубрика: Ситуації

17:01 11 серпня 2022 р.

Зруйнована російська техніка іржавітиме у Львові до закінчення літа

На площі Ринок у Львові відкрили виставку знищеної Збройними силами України російську техніку «Вистоїмо, переможемо!». Серія аналогічних виставок вже була представлена в країнах Європи, а згодом і помандрує в країни Північної Америки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу