У когось є бронювання, а у когось немає, - заступник голови Львівоблради

11:37 5 липня 2023 р.

Фото до новини

За словами заступника голови Львівської облради Юрія Холода, Львівська облрада співпрацює з ТЦК.

Сьогодні, 5 липня, депутати Львівської обласної ради, яким напередодні вручили повістки, прийшли до військкомату. На місці побували журналісти Суспільного, пише Dailylviv.com.

Серед тих, хто 5 липня, прийшов до Личаківсько-Залізничного ОРТЦК та СП — заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

"Маю ввесь пакет документів, повістка, фотографія, паспорт, ідентифікаційний, все, що потрібно. Сьогодні ми прибули сюди, бачу своїх колег-депутатів. Хочу сказати всім колегам-депутатам в Україні, що цього не варто боятися. У когось є бронювання, у когось немає, але ми зобов'язані виконати свій обов'язок", — каже Юрій Холод.

Напередодні, 4 липня, перед засіданням Львівської облради 34 депутати-чоловіки отримали повістки. За словами заступника голови Львівської облради Юрія Холода, Львівська облрада співпрацює з ТЦК.

Інформацію про те, що депутатам Львівської обласної ради вручили повістки перед засіданням 4 липня у коментарі Суспільному підтвердила начальниця пресслужби Львівського ТЦК та СП, капітан Марія Левко.

За її словами, повістки вручили в межах мобілізаційних заходів, які тривають в Україні. Воєнний стан в Україні триває до 18 серпня.

13 депутатів Львівської обласної ради служать від початку повномасштабного вторгнення.

Військкомати вручатимуть повістки чоловікам незалежно від місця проживання - постанова Кабміну

Хто зможе просити про бронювання військовозобов'язаних у ЛОВА

Як усі дані про призовників, військовозобов’язаних і резервістів зберуть в єдиному реєстрі

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів