За дві доби в Харківський військовий шпиталь доставили 28 поранених бійців, – ЗМІ (відео)

11:40 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: cxid.info

Волонтери організації «Сестра милосердя АТО/Харків» повідомили, що 15 березня бійців привезли в Харківський військовий шпиталь значно більше.

Кореспондент телеканалу «112 Україна» Мар'я Варва повідомила сьогодні, 17 березня: «За останні дві доби до Харківського військового шпиталю потрапило кілька десятків бійців. За офіційними даними, 14 березня їх було 11, а 15 березня надійшло 17 бійців».

Однак, за словами кореспондента, волонтери організації «Сестра милосердя АТО/Харків», яка опікується шпиталем, кажуть, що 15 березня бійців привезли значно більше, але точну цифру керівництво чомусь не називає. За свідченнями волонтерів, повідомляє кореспондент, троє бійців зараз знаходяться у важкому стані у реанімації.

«Також багато хлопців із травмами кінцівок, багато хлопців зараз потрапляють до шпиталю із ускладненням вірусних інфекцій, адже лікуватися в окопі нормально не виходить. Окрім цього бійці потрапляють до шпиталю в гастроентерологічні відділення з язвами та гастритами. І найрозповсюдженіша травма – це контузія», – підкреслила кореспондент.

Наразі шпиталь потребує допомоги. «Хлопці, яких привезли за останні два дні, їх забирали до шпиталю буквально з окопів, тобто їм потрібен одяг, засоби особистої гігієни, також у шпиталь потрібні пральні та миючі засоби, кава, чай та цукор», – повідомила кореспондент телеканалу «112 Україна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів