У кафе ПП Краківець виявили необліковані гроші: перевіряють зловживання

15:59 7 червня 2021 р.

У технічному приміщенні кафе пункту пропуску "Краківець" митного поста "Яворів" Галицької митниці співробітники відділу власної безпеки митниці у взаємодії з ВВБ Держприкордонслужби виявили грошові кошти - майже 5 тисяч гривень.

5 червня біля 19:00 під час проведення заходів з протидії корупційним та службовим зловживанням у технічному приміщенні кафе пункту пропуску "Краківець" митного поста "Яворів" Галицької митниці Держмитслужби співробітники відділу власної безпеки митниці у взаємодії з ВВБ Держприкордонслужби виявили грошові кошти - майже 5 тисяч гривень.

За цим фактом ВВБ митниці спільно з ВВБ ДПС проводяться перевірочні заходи та встановлюється коло осіб, причетних до спроб службових зловживань на державному кордоні України.

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу