У Галицькому районі Львова передбачено на ремонт доріг і тротуарів 14, 4 млн. гривень

11:20 3 лютого 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану елементів дахового перекриття житлового будинку на вулиці Коперника, 9 передбачено 115 383 гривень.

«У бюджеті розвитку Галицькій районній адміністрації передбачено 33,3 млн. гривень – повідомили сьогодні, 3 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Основні видатки плануються на проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на благоустрій міста, капітальний ремонт житлового фонду. Відтак, кошти будуть розподілені на капітальні ремонти різних об’єктів: доріг та тротуарів – 14,3 млн. гривень. громадських просторів, площ – 7,9 млн. гривень. дворів, внутрішньо квартальних доріг та тротуарів – 4,45 млн. гривень. житлового фонду – чотири мільйони гривень.

Наступними позиціями у витратах Галицької районної адміністрації будуть придбання урн – два мільйони гривень. капітальний ремонт дитячих майданчиків – 300 тисяч гривень, капітальний ремонт житлового фонду (на виконання міської цільової програми приведення до санітарного стану житла, що належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам із їхнього числа) – 120 тисяч гривень. проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану елементів дахового перекриття житлового будинку на вулиці Коперника, 9, – 115 383 гривень».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу