У двох містах на Львівщині не надали військовим жодної земельної ділянки

10:54 20 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: inter-logos.org

Найбільше земельних ділянок знайшли для учасників АТО у Самбірському районі – 302.

«Станом на понеділок, 19 жовтня, на території Львівської області прийняли рішення про надання 1998 земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам антитерористичної операції. Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін – поінформували сьогодні, 20 жовтня, «Щоденний Львів» у прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«За словами Володимира Лавріна, найбільше земельних ділянок для учасників АТО надали у Самбірському районі – 302 та Яворівському районі – 120 наділів. У Пустомитівському та Кам’янка-Бузькому районах учасники АТО отримали по 101 ділянці.

У Мостиському районі для бійців АТО знайшли 73 ділянки, Дрогобицькому – 63, Старосамбірському – 48, Стрийському – 47, Перемишлянському – 46, Городоцькому – 40, Сокальському – 37, Буському – 32. На Радехівщині для учасників бойових дій на сході країни віднайшли 17 наділів, на Бродівщині та Жидачівщині – по 16 ділянок.

У Миколаївському районі бійцям АТО надали 13 земельних наділів, у Сколівському – 10, Турківському – 7, Золочівському – чотири, Жовківському – дві. Володимир Лаврін зазначив також:

«Чимало земельних ділянок під індивідуальне будівництво отримали учасники АТО у містах Стрий – 287, Самбір – 281, Дрогобич – 163. Непогані показники демонструє також Червоноград, де віднайшли 96 наділів для захисників України.

У Бориславі учасники АТО отримали 66 ділянок, у Моршині – 10 наділів. Проте є міста, як не надали військовим жодної земельної ділянки – Новий Розділ та Трускавець».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини