У Бориславі на Львівщині тимчасово припинили постачання води – через її забруднення

12:25 21 листопада 2015 р.


Фото: 112.ua

Міський голова Ігор Яворський повідомив у суботу: «Ми пробуємо оздоровлювати «Бориславводоканал».

«Міська рада Борислава, зважаючи на забруднення води, яке виникло через сильні опади,  у суботу, 21 листопада, прийняла рішення про тимчасове припинення водопостачання у місті», – повідомили сьогодні, 21 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Новообраний міський голова Борислава Ігор Яворський запевнив:

«Уже до кінця дня подачу води в оселі людей буде відновлено. Керівництво КП «Бориславводоканал» та представники усіх інших дотичних структур перебувають на очисній станції та контролюють процес очистки води.

Ситуацію, яка виникла у місті через сильні опади, ми ліквідуємо до кінця дня. Ми зробимо усе для того, щоб мешканці міста сьогодні не відчували дискомфорту».

Вирішення проблеми з водопостачанням, яка багато років дошкуляє мешканцям Борислава, є пріоритетним завдання його команди. Ми пробуємо оздоровлювати КП «Бориславводоканал». Це підприємство роками веде збиткову діяльність. Зараз там триває повний аудит.

Також ми застосуємо найближчим часом й технічні заходи, які, переконаний, допоможуть владнати проблему: замінимо аварійні ділянки водогону, задіємо резервуари чистої води, які зараз відключені. Уночі, коли дешева електроенергія, у резервуари закачуватимемо воду і вдень подаватимемо її в оселі. Крім того, уже привезли додатковий двигун та насос для насосної станції, за допомогою яких уночі закачуватимуть у резервуари воду».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу