У 24-й бригаді на Львівщині побільшало смачних страв

18:00 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 822


Фото: mil.gov.ua

Нова система харчування запрацювала в славетній 24-ї окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Як повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, поступово меню їдальні 24-ї окремої механізованої бригади, постійне місце дислокації якої – в Яворові на Львівщині, стає майже ресторанним. Віднедавна у кожного військовослужбовця, який тут харчується, є можливість зробити вибір свого щоденного раціону.

У військовослужбовців 24-ї бригади зараз на вибір – дві перші страви, два види салатів, два види гарніру та різноманітні фрукти, соки, йогурти, свіжовипечені вироби. Каталог найменувань продуктів, якими сьогодні оперують кухарі значно збільшився від 40 найменувань, які були передбачені старою системою харчування, до майже 400, якими забезпечені сьогодні військові кухарі. Тож можливість створити смачну страву збільшилася щонайменше вдесятеро.

М’ясо, риба, фрукти та овочі, свіжа зелень, молочна продукція – все це у нових спеціальних холодильних камерах зберігається не більше тижня. А це означає, що продукти завжди свіжі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 243

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 285

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 279