У 24-й бригаді на Львівщині побільшало смачних страв

18:00 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 726


Фото: mil.gov.ua

Нова система харчування запрацювала в славетній 24-ї окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Як повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, поступово меню їдальні 24-ї окремої механізованої бригади, постійне місце дислокації якої – в Яворові на Львівщині, стає майже ресторанним. Віднедавна у кожного військовослужбовця, який тут харчується, є можливість зробити вибір свого щоденного раціону.

У військовослужбовців 24-ї бригади зараз на вибір – дві перші страви, два види салатів, два види гарніру та різноманітні фрукти, соки, йогурти, свіжовипечені вироби. Каталог найменувань продуктів, якими сьогодні оперують кухарі значно збільшився від 40 найменувань, які були передбачені старою системою харчування, до майже 400, якими забезпечені сьогодні військові кухарі. Тож можливість створити смачну страву збільшилася щонайменше вдесятеро.

М’ясо, риба, фрукти та овочі, свіжа зелень, молочна продукція – все це у нових спеціальних холодильних камерах зберігається не більше тижня. А це означає, що продукти завжди свіжі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 16 січня 2019 р.

На Львівщині розшукали заблукалих сноубордистів

15 січня о 18:10 до рятувальників надійшло повідомлення, що в селищі Славське в Сколівському районі заблукали, спускаючись із гори Тростян, двоє туристів-сноубордистів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 129

09:40 16 січня 2019 р.

П’яний сторож прострелив у Львові ногу перехожому

15 січня о 21:45 на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця вулиці Мазепи у Львові про те, що він чув постріл за магазином «Вопак» і бачить чоловіка, який лежить на снігу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 312