У 2015 році на території Львівської залізниці травмувалися 96 сторонніх осіб

18:15 17 грудня 2015 р.


Фото: railway.lviv.ua

Залізничники закликають батьків, аби ті застерігали та оберігали дітей, адже за статистикою кількість травмувань серед дітей збільшується у період канікул.

 «Упродовж січня-листопада 2015 року на території Львівської залізниці через власну необережність травмувалися 96 сторонніх осіб, 50 випадків травмувань призвели до смерті постраждалих – повідомили на магістралі, де також розповіли подробиці:

«Порівняно з аналогічним періодом минулого року, рівень травматизму невиробничого характеру на залізниці зріс на шість осіб. А зі смертельним наслідком – залишився на тому ж рівні.

Від початку року 37 осіб травмувались, а 19 із них загинули на залізничних станціях. Ще 59 осіб зазнали травм (31 із них – смертельних) унаслідок порушення правил безпеки на перегонах. Як зазначають у службі охорони праці Львівської магістралі, основними причинами нещасних випадків залишаються ходіння по коліях, перехід колії у невстановлених місцях та перебування у негабаритних місцях. 

Варто зазначити, що за 11 місяців 2015 року травмовано 6 дітей віком до 16 років, з них чотири дитини загинули. Минулоріч кількість травмованих дітей була більшою – вісім осіб, однак смертельних випадків було два.  

Нагадаємо, служба охорони праці спільно з працівниками воєнізованої охорони  на територіях станцій та дистанцій колії постійно проводить рейдові перевірки у виявлених місцях масового ходіння громадян по залізничних коліях станцій та перегонів, з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян. Також аби застерегти громадян від неправильного поводження на залізничних об’єктах, на станціях Львівської залізниці регулярно оголошують по гучномовному зв’язку «Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України», особливо в години найбільшої небезпеки травмування (ранковий та вечірній час).

Залізничники Львівської магістралі вкотре закликають громадян бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах та інших залізничних об’єктах, адже перебування тут вимагає неухильного дотримання правил безпеки задля збереження життя та здоров’я. Особливо залізничники звертаються до батьків, аби ті застерігали та оберігали дітей, адже за статистикою кількість травмувань серед дітей збільшується у період канікул».   

Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу