У 2015 році на переїздах Львівської магістралі зафіксовано 12 ДТП

19:30 11 вересня 2015 р.


Фото: railway.lviv.ua

Залізничники закликають водіїв і пішоходів дотримуватися правил.

У січні-серпні 2015 року на Львівській залізниці зафіксували 12 випадків дорожньо-транспортних пригод, у яких травмувались десять людей, троє з них — загинули. Минулоріч за вісім місяців трапилося 11 таких інцидентів із чотирма постраждалими та одним смертельним випадків – повідомили сьогодні, 11 вересня, нак Львівській магістралі, де також зазначили:

«Залізничники Львівської магістралі вкотре звертають увагу водіїв та пасажирів на необхідність беззаперечно дотримуватися правил дорожнього руху, адже всі інциденти стаються саме із вини водіїв автотранспорту. Водій, який перетинає залізничний переїзд  повинен усвідомлювати, що на цій ділянці безумовну перевагу у русі має потяг, треба дати йому дорогу. Про це застерігають і світлофорна та звукова сигналізація, і шлагбауми, і дорожні знаки, і інформаційно-роз’яснювальні щити на пунктах чергових по переїзду.

Головний ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту Львівської залізниці Володимир Чернега розповів: «Ми встановлюємо панно перед переїздами із попередженнями для  водіїв, що переїзд – це небезпечна зона, роздаємо пам’ятки на переїздах, особливо водіям автобусів та маршрутних таксі. Також залізничники постійно проводять зустрічі у школах, коледжах та університетах, аби роз’яснити якомога ширшому колу осіб правила перетину переїздів. А від минулого року при ремонті залізничних переїздів впроваджуємо нові технології: замість гумо-кордового покриття використовують залізобетонний настил, який прослужить кілька десятків років». 

Щорічно Львівська магістраль виділяє близько 70 мільйонів гривень на заходи із безпеки руху. Із 1650-ти переїздів, які є на території залізниці, на 360-х працюють чергові працівники, котрі пильнують безпеку та фіксують можливі порушення, аби потім передати інформацію до правоохоронних органів.

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, в прес-центрі Львівській залізниці.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу