У 2015 році до органів прокуратури Львівщини надійшло понад 14 тисяч звернень

12:14 25 вересня 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

На особистому прийомі в прокуратурі області упродовж року прийнято 2428 звернень громадян.

«Цьогоріч до органів прокуратури Львівської області надійшло понад 14 тис звернень громадян. Понад 8 тисяч звернень громадян розглянуто безпосередньо прокурорами усіх рівнів, при цьому більша половина вирішених звернень – це ті, які прийняті на особистому прийомі», – повідомили сьогодні, 25 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили:

«Під час здійснення прийому громадян прокуратура орієнтується на безумовне врахування людського фактора та при розгляді й вирішенні їх звернень зосереджена на особистій участі заявників. Особисто керівництвом прокури області протягом 2015 року прийнято більше 280 громадян, з яких 126 прийнято прокурором Львівської області.

З метою встановлення повноти і об’єктивності картини оскаржуваних проблем, шляхів та можливості їх вирішення у межах компетенції органів прокуратури, під час особисто прийому керівництва прокуратури присутні також начальники структурних підрозділів та безпосередні виконавці розгляду того чи іншого звернення. Окрім того, на особистому прийомі в прокуратурі Львівської області упродовж року прийнято 2428 звернень громадян.

В той же час, 44% звернень із загальної кількості надходжень, не були взяті органами прокуратури області до провадження, а скеровані за належністю. Зазначене пов’язане із змінами, які відбулись у національному законодавстві, що регулює діяльність органів прокуратури та змінило їх функціональні можливості та повноваження. У свою чергу, при здійсненні особистих прийомів на всіх рівнях заявникам постійно роз’яснюються новели законодавства, компетенція органів прокуратури та право звернень до суду». 

dailylviv.com

До теми

18:55 24 жовтня 2021 р.

У Львові викрали 9-місячну дитину

Поліція Львівщини розшукує зловмисника, причетного до викрадення 9-місячної дитини. Також правоохоронці встановлюють місце перебування самої дитини.

Рубрика: Ситуації

17:44 24 жовтня 2021 р.

Зіткнувся з бетонною огорожею: рятувальники трьох міст визволяли потерпілих з автомобіля

24 жовтня в с. Руденко Червоноградського району водій автомобіля "Opel Astra", чоловік 1987 року народження, не впорався з керуванням та зіткнувся з бетонною огорожею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу