Тисячі прибулих з-за кордону в Україну заразили COVID-19 аж одного прикордонника

09:23 16 квітня 2020 р.

Перший випадок захворювання на COVID-19 серед військовослужбовців Держприкордонслужби зафіксовано 15 квітня.

Прикордонник одного з підрозділів в Закарпатській області ще декілька днів тому був госпіталізований до центральної районної лікарні з підвищеною температурою. Тоді лікарі діагностували у нього ГРЗ. Військовослужбовцю одразу провели і експрес-тест на коронавірусну інфекцію, який дав негативний результат.

Після цього, під час перебування на лікуванні прикордоннику також провели ПЛР-тест. Результати, що надійшли підтверджують наявність у нього захворювання на COVID-19.

Наразі стан військовослужбовця задовільний, температура тіла у нормі. Державна прикордонна служба України підтримує постійний зв'язок з лікарями для забезпечення військовослужбовця всім необхідним.

Крім того, встановлюється коло всіх осіб з ким прикордонник контактував. Також в підрозділі проведені заходи безпеки щодо недопущення поширення захворювання, в т.ч. щодо самоізоляції та обсервації персоналу.

Таке офіційне повідомлення опубліковане на сайті Держприкордонслужби

Зауважимо, що сьогодні знову немає жодного офіційного слова про кількість осіб, які прибувають в Україну з-за кордону. До 10 квітня Держприкордонслужба регулярно повідомляла про тисячі прибулих в Україну. ТСН - про 80 тисяч. Голова Держприкордонслужби в телеефірі прогнозував прибуття 200 тисяч громадян України з-за кордону до Великодня. Немає сумніву, що серед наших громадян були інфіковані коронавірусом, яких не скеровували на обов'язкову, за рішенням Кабміну, обсервацію (ізоляцію) у спеціалізовані заклади. Тож у підсумку вони інфікували одного прикордонника? Мабуть, ми стаємо свідками появи якогось нового виду логіки: "коронавірусної". 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький пояснив своє звернення про "комендантську годину" і сказав, чому ЛОДА не оприлюднює інформацію про місця проживання осіб, у яких виявлено коронавірусну хворобу у Львівській області.

З 15 квітня на Львівщині всі ринки повинні припинити роботу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу