Цьогоріч на водоймах Львівщини загинули 50 людей

14:31 16 липня 2014 р.

  • 0
  • 2172


Фото: kiev.unian.ua

Як повідомляє в середу прес-служба міської ради, четверо з них діти.

Як повідомила сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», прес-служба міської ради, з початку року на водоймах Львівщини загинуло 50 людей, із них 4 дитини. У повідомленні також конкретизується:

«Рятувальники Львівщини неабияк стурбовані. З початку року на водоймах Львівщини загинуло 50 людей, з них 4 дитини. Тому відділ зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Львівській області нагадує основні правила безпеки на воді, дотримання яких стане запорукою збереження життя та здоров’я людей. 

Купаючись, не варто запливати за огороджувальні буї, залізати на технічні і попереджувальні знаки та інші предмети. Аби уникнути травматизму, не підпливайте до веслових човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд і в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми. 

Заборонено використовувати рятувальні засоби і спорядження не за призначенням, а також подавати обманні сигнали тривоги. Медики не рекомендують пірнати у холодну воду після довгого перебування на сонці, адже це може призвести до несподіваної реакції організму, внаслідок різкої зміни температури.

Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій – є купання в нетверезому стані. Відпочиваючи разом з дітьми, не варто залишати їх без нагляду, а навпаки необхідно стежити за безпекою їх ігор.

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом тих, хто купається. Аби відпочинок приносив тільки радість, потрібно дбати про чистоту водойм та пляжів.

На кожному пляжі оздоровчої установи і в місцях масового відпочинку громадян, з метою попередження нещасних випадків і надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді, власники, за якими закріплена відповідна територія, повинні створити сезонні відомчі рятувальні пости та організувати постійне чергування рятувальників. Необхідно уникати купання в затоплених кар'єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках та інших водоймах, які не мають обладнаних рятувальних постів, не визначені місцевою держадміністрацією як місця масового відпочинку населення біля води.

Дотримання цих нескладних правил є запорукою гарного та безпечного відпочинку!». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:50 18 жовтня 2019 р.

На Львівщині асфальтують два мостові переходи

У Золочівському районі Львівської області ремонтують два мостові переходи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О140103 «Ясенів-Золочів»..

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300

17:30 18 жовтня 2019 р.

У Львівській міськраді пообіцяли перешкодити забудові землі винзаводу

У Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 327