Центр соціальної підтримки дітей і сімей запрацює у Львові, – ЛМР

10:10 3 липня 2017 р.

85 сімей перебувають на обліку «Служби у справах дітей» Львівської міськради.

Начальник відділу «Служба у справах дітей» Львівської міськради Ростислав Тимків повідомив, презентуючи стратегію 2017-2020 «Місто дружнє до дітей»: Ми бачимо необхідність створення Центру соціальної підтримки дітей і сімей. Метою цього центру буде комплексне вирішення сімей, які потрапили у складні життєві обставини разом з дітьми, разом із залученням всіх громадських та релігійних організацій, які функціонують у місті, та із запровадженням послуги соціального замовлення».

Чиновник також запевнив: «Другим пунктом стратегії є раннє виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. На сьогоднішній день в нас на обліку перебуває 85 таких сімей, і ми плануємо, що до 2020 року таких сімей має бути значно більше виявлено, бо від цього реального виявлення залежить кількість батьків, позбавлених батьківських прав, і нормальний, повноцінний розвиток дитини». 

Ростислав Тимків також анонсував: «Наступний захід – це зменшення кількості дітей у закладах інтернатного типу за заявами батьків. У 2016 році таких дітей було 115, на сьогодні 114. Ми вважаємо, що кардинально має зменшитися кількість таких дітей в інтернатних закладах власне шляхом раннього втручання і допомоги рідними».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також поінформували: «У 2016 році показник раннього виявлення сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, становив 80. Цього року його вже збільшили до 85, а у 2020 році він становитиме близько 300 виявлених таких сімей. Також стратегія передбачає зменшення у дев’ять разів кількості дітей у закладах інтернатного типу за заявами батьків – з понад 100 у 2016-2017 роках до порядку 10 у 2020 році».

Ключовими пріоритетами стратегії «Місто дружнє до дітей» є подолання «соціального сирітства», а також розвиток  саме сімейних форм виховання – створення прийомних сімей  та дитячих будинків сімейного типу. Місія відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради – забезпечення кожній дитині права на захист, на виховання в сім`ї та повноцінний розвиток», – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу