Три сміттєві ваги запрацюють невдовзі у Львові, – ЛМР

11:28 26 червня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Сміттєві ваги стоятимуть зручно для машин, які вивозитимуть відходи в різних напрямках».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 26 червня: «На вулиці Шевченка, на Сихові та на ЛКП «Збиранка» готують до експлуатації три сміттєві ваги для зважування відходів, що вивозять за межі Львова. Ваги на ЛКП «Збиранка» та на вулиці Шевченка будуть готові вже цього тижня, вага на Сихові – наступного. Про це повідомив директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький».

«Сміттєві ваги будуть розташовані у різних районах міста – це дозволить зручно зважувати відходи, що відправлятимуться у різні напрямки. За інформацією департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради, перша вага стоятиме на колишній території заводу «Сільмаш» на вулиці Шевченка, 321. Друга вага розташовуватиметься на території ЛКП «Збиранка» на вулиці Жовківська. Третя вага – поблизу ринку «Шувар» на Сихові», – поінформували також у міськраді.

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький запевнив: «Сміттєві ваги стоятимуть зручно для машин, які вивозитимуть відходи в різних напрямках. Так, наприклад, з ЛКП «Збиранка» машини зі зваженими відходами рухатимуться на північ у напрямок Великих мостів, Сокалю, Червонограду, Буська та Бродів. Із вулиці Шевченка після зважування відходи везтимуть на захід – у сторону Новояворівська. Із «Шувару» машини їхатимуть на південний напрямок – у сторону Миколаєва, Борислава та Самбора». 

«За словами Івана Рудницького, ваги стоятимуть на вулиці. Машина з відходами заїжджатиме на вагу, після чого спеціально призначений лаборант обраховуватиме вагу відходів, віднявши від загальної ваги паспортну вагу машини. У департаменті зазначають – комплексні роботи над кожною зі сміттєвих ваг вартують близько 50 тисяч гривень. Комплекс робіт включає як механічні доробки, так і встановлення програмного забезпечення», – повідомили також сьогодні, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу