Троє людей госпіталізовані на Львівщині з обмороженням

10:24 8 січня 2017 р.

Переохолодження зазнали жителі Жидачівського, Золочівського й Бродівського районів.

У суботу, 7 січня, близько 9:00 до хірургічного відділення Ходорівської міської лікарні Жидачівського району був госпіталізований із діагнозом «загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук» 54-річний місцевий житель народження. Стан потерпілого вранці 8 січня – середньої важкості.

У суботу, 7 січня, 14:30 до хірургічного відділення Золочівської центральної районної лікарні був госпіталізований із діагнозом «загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук» 47-річний житель села Копані в Золочівському районі.Стан потерпілого вранці 8 січня - задовільний.

У суботу, 7 січня, 22:30 до хірургічного відділення Бродівської центральної районної лікарні була госпіталізована з діагнозом «загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук I-II ступенів» 60-річна жителька села Звижень у Бродівському районі. Стан потерпілої вранці 8 січня – задовільний.

Про це повідомили сьогодні, 8 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу