Трамвай №6 знову курсуватиме львівськими вулицями Промисловою й Замарстинівською в жовтні

19:30 30 червня 2015 р.


Фото: look.com.ua

Як запевнив директор «Львівавтодору» Олег Береза, на вулиці Промисловій роботи вже на завершальній стадії.

Сьогодні, 30 червня, на ремонт закрили останню частину вулиці Гайдамацької – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. У зв’язку з ремонтом, для проїзду раніше були закриті вулиця Промислова – на її ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького, а також вулиця Хмельницького – на її ділянці від площі Криничної до вулиці Гайдамацької, й вулиця Гайдамацька – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Виконується  весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, на вулиці Промисловій роботи вже на завершальній стадії. Він також повідомив:

«Тут уже проведено бетонні роботи, зверху будуть влаштовувати трамвайні плити, рейки і, відповідно, замощувати дорожнє покриття. Потім перейдемо до хідників. Найважчою є ділянка, де знаходиться колектор, – на відрізку 70 метрів з вулиці Хмельницького.

Ми детально дослідили колектор на вулиці Промисловій. Представники водоканалу дали нам рекомендацію, що міняти його не потрібно. Можна провести санацію, тобто відновлення, без заміни.

Всередині будуть проводити ремонтні роботи, як ми це робили на вулиці Городоцькій на австрійському колекторі. А на ділянці 70 м потрібно провести його заміну. 

Щодо вулиці Хмельницького, то там виконані роботи по заміні камер до колектора, зроблені випуски з будинків і почато роботи по мережах водопостачання.

Сьогодні закриваємо вулицю Гайдамацьку. Там найскладніша ділянка на відрізку, де проводиться заміна аварійного колектора, що було рекомендовано експертними висновками водоканалу».

За словами Олега Берези, повністю виконати роботи, що стосуються трамвайного маршруту №6 на ділянці від вулиці Промислової до вулиці Замарстинівської, планують до жовтня цього року. Про це повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Як інформував «Щоденний Львів», ремонт вулиць Гайдамацької, Промислової й Хмельницького обіцяють завершити восени.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу