Трамвай №6 знову курсуватиме львівськими вулицями Промисловою й Замарстинівською в жовтні

19:30 30 червня 2015 р.

  • 0


Фото: look.com.ua

Як запевнив директор «Львівавтодору» Олег Береза, на вулиці Промисловій роботи вже на завершальній стадії.

Сьогодні, 30 червня, на ремонт закрили останню частину вулиці Гайдамацької – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. У зв’язку з ремонтом, для проїзду раніше були закриті вулиця Промислова – на її ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького, а також вулиця Хмельницького – на її ділянці від площі Криничної до вулиці Гайдамацької, й вулиця Гайдамацька – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Виконується  весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, на вулиці Промисловій роботи вже на завершальній стадії. Він також повідомив:

«Тут уже проведено бетонні роботи, зверху будуть влаштовувати трамвайні плити, рейки і, відповідно, замощувати дорожнє покриття. Потім перейдемо до хідників. Найважчою є ділянка, де знаходиться колектор, – на відрізку 70 метрів з вулиці Хмельницького.

Ми детально дослідили колектор на вулиці Промисловій. Представники водоканалу дали нам рекомендацію, що міняти його не потрібно. Можна провести санацію, тобто відновлення, без заміни.

Всередині будуть проводити ремонтні роботи, як ми це робили на вулиці Городоцькій на австрійському колекторі. А на ділянці 70 м потрібно провести його заміну. 

Щодо вулиці Хмельницького, то там виконані роботи по заміні камер до колектора, зроблені випуски з будинків і почато роботи по мережах водопостачання.

Сьогодні закриваємо вулицю Гайдамацьку. Там найскладніша ділянка на відрізку, де проводиться заміна аварійного колектора, що було рекомендовано експертними висновками водоканалу».

За словами Олега Берези, повністю виконати роботи, що стосуються трамвайного маршруту №6 на ділянці від вулиці Промислової до вулиці Замарстинівської, планують до жовтня цього року. Про це повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Як інформував «Щоденний Львів», ремонт вулиць Гайдамацької, Промислової й Хмельницького обіцяють завершити восени.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу