Тільки три водойми в Пустомитівському районі безпечні для купання, – ДСНС

15:35 29 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Лише «Озерний край», «Львівська Швейцарія» й «Бухта вікінгів» у Старому Селі пройшли усі необхідні перевірки і мають акти обстеження акваторії та дна.

У Львівському обласному управлінні поліції Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили сьогодні, 29 червня, що вчора рятувальники його Пустомитівського районного відділу провели профілактичний рейд на озері у селі Наварія й застерегли тих, хто там відпочивали,від купання у цій популярній серед місцевих мешканців водоймі, бо вона не має відповідних документів та не обладнана рятувальним постом. Відповідно, ця водойма є небезпечною для купання. 

Фахівці ДСНС наголошують, що в Пустомитівському районі дозволеними та облаштованими для купання є лише три водойми – «Озерний край» у мПустомитах, «Львівська Швейцарія» у селі Давидів та «Бухта вікінгів» у Старому Селі. Ці водойми пройшли усі необхідні перевірки, мають акти обстеження акваторії та дна водойм. Безпеку відпочивальників гарантують там рятувальники, які також пройшли відповідні навчання», – поінформували також сьогодні, 29 червня, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фоторепортаж з місця події.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу