Територіальні управління Пенсійного фонду Львівщини реорганізували

16:15 6 лютого 2018 р.

Головне управління Пенсійного фонду Львівщини

Головне управління Пенсійного фонду Львівщини
Фото: google.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У межах реалізації завдань, визначених стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду на період до 2020 року й відповідно до постанови Кабміну від 8 листопада 2017 року «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», територіальні управління Пенсійного фонду Львівської області реорганізували шляхом приєднання до головного управління».

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Львівська область – одна із восьми, в якій проходить зміна організації роботи, яка передбачає збільшення точок обслуговування громадян у населених пунктах, у тому числі – у найбільш віддалених від районних центрів. У 2017 році створили робочі місця працівників Пенсійного фонду у 28-ми об’єднаних територіальних громадах області, при цьому, зберегли діючу мережу місць прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів фонду».

«У кожному районному центрі та місті обласного значення працюють відділи обслуговування громадян (сервісні центри), куди може звернутися особа незалежно від місця реєстрації (проживання). Зі січня 2018 року органи фонду області перейшли на новий формат роботи у централізованій підсистемі призначення та виплати пенсій, яка передбачає відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Усі документи при прийомі одразу оцифровуються (скануються) і формується електронна пенсійна справа. На підставі отриманих документів дана система автоматично обраховує різні варіанти пенсії та обирає оптимальний. У разі виникнення питань, мешканці Львівщини можуть звертатись за телефоном гарячої лінії Головного управління (032) 255-38-97», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу