Синютка розгородив озеро Задорожне на Львівщині

18:42 10 вересня 2015 р.

Огорожі, незаконно встановлені на прибережній смузі озера Задорожного, що у Миколаївському районі Львівської області демонтовано. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексій Балицький.

"На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки про забезпечення вільного доступу до озера Задорожне, орендарі земельних ділянок біля озера забрали усі незаконно встановлені  огорожі на прибережній смузі водойми. Тобто пройти навколо озера можна без перешкод", – розповів Олексій Балицький.
Також слід зазначити, що виїзд на Задорожне за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, який попередньо був запланований на 10 вересня, відбудеться у понеділок, 14 вересня, о 14:00 у зв’язку із участю керівника області у заходах Форуму видавців.

27 серпня голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив забезпечити вільний доступ до озера та до 10 вересня 2015 року очистити всю територію від незаконних огорож на відстані 50 метрів до водойми. Про це повідомила сьогодні прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу