Суд зобов’язав демонтувати семиповерхівку у Львові

18:52 3 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді пояснили: «Рішення Личаківського районного суду ще не набрало законної сили, оскільки ще триває термін можливості подачі оскарження заочного рішення Личаківського районного суду.

У Львівській міськраді повідомили щойно сьогодні, 3 липня, що «Личаківський районний суд 26 червня виніс рішення демонтувати семиповерховий будинок, що на вул. Личаківській, 259», але, водночас, зазначили: «Рішення поки не набрало законної сили. 

Головний спеціаліста відділу правової експертизи з економічних та інфраструктурних питань управління правової роботи юридичного департаменту ЛМР Оксана Шмотолоха розповіла: Відповідна постанова є в реєстрі судових рішень Личаківського районного суду. Два роки тому ТОВ «Лідер Моноліт» (забудовник – прес-служба ЛМР) подало до суду на департамент містобудування ЛМР, щоб зобов’язати його затвердити містобудівні умови та обмеження для забудови. Цей суд «Лідер Моноліт» програв. Згодом забудовник подав до суду, щоб скасувати припис комісії ДАБК щодо демонтажу – і цей суд також програв. Після цього вже інспекція ДАБК подала до Личаківського районного суду позов про демонтаж».

У Львівській повідомили також: «Заочне рішення про демонтаж багатоповерхівки винесли 26 червня. Рішення ще не набрало законної сили, оскільки ще триває термін можливості подачі оскарження заочного рішення Личаківського районного суду».

Про це поінформували сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів