Суд у Львові вирішуватиме долю скверу | Новини Львова

Суд у Львові вирішуватиме долю скверу

20:20 13 січня 2020 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

Боротьба за сквер на вулиці Кульчицької у Львові не припиняється.

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Фейсбук», також розповіли, що 16 січня о 12:30 у Господарському суді Львівської області на вулиці Личаківській (№128) у Львові розпочнуть розглядати позовом ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» щодо земельної ділянки на вулиці Кульчицької. Усіх, хто вболівають за долю скверу, чекають під судом о 12:00.

Як інформував «ЩЛ», 21 червня 2018 року була прийнята ухвала міської ради №3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору на вулиці Кульчицької, 18, яка була оскаржена «Спортивним клубом «Сокіл» у Львівському окружному адміністративному суді. 2 квітня 2019 року суд виніс рішення у цій справі, яким позов товариства був задоволений і скасовано ухвалу Львівської міської ради. Міська рада оскаржила це рішення в апеляційному суді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:15 6 липня 2020 р.

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Українка АннаЛевківська після вояжу до Греціїтепер радить - без "серйозних підстав для перебування в країні" варто утримуватися від поїздок до інших країн, адже ситуація з дозволами змінюється щодня.

Рубрика: Ситуації

19:43 6 липня 2020 р.

Ізраїль різко посилює карантин: зачиняє бари, клуби та спортзали через спалах Covid-19

Кабінет боротьби з коронавірусом уряду Ізраїлю сьогодні затвердив нові обмеження на тлі спалаху захворюваності на COVID-19 в країні. На Львівщині частково послабили карантинні обмеження

Рубрика: Ситуації