У Львові планують облаштувати новий сквер

12:32 2 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 753


Фото: city-adm.lviv.ua

У Залізничному районі Львова планують облаштувати сквер на вулиці Кульчицької, 18.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «21 червня 2018 року була прийнята ухвала міської ради №3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору на вулиці Кульчицької, 18».

«Ухвала №3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору на вулиці Кульчицької, 18 була оскаржена ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» у Львівському окружному адміністративному суді. 2 квітня 2019 року суд виніс рішення у цій справі, яким позов товариства було задоволено і скасовано ухвалу Львівської міської ради», – поінформували також у ЛМР.

«Міська рада оскаржила це рішення в апеляційному суді. Станом на сьогодні ця справа знаходиться на розгляді у 8 апеляційному адміністративному суді. Ця земельна ділянка є вільна від забудови і місто передбачило облаштування на цій ділянці скверу», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 10 жовтня 2019 р.

На Львівщині виявили 12 незаконних рубок

В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу із охорони лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 660