Стихія: у Львові дотепер не працює два світлофори. Збитки підраховують

17:43 29 червня 2021 р.

Фото до новини

Минулі вихідні були робочими для всіх комунальних служб з огляну на необхідність ліквідовувати наслідки буревію. За словами Владислава Іванова, начальника управління житлового господарства, робота комунальних служб продовжується, завдані збитки підраховують.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«У п’ятницю у місті була негода, яка завдала пошкоджень усім комунальним напрямкам. Зазнали пошкоджень «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», контактна мережа «Львівелектротрансу», було пошкоджено дахи у житлових будинках, повалено сотні дерев. У зв’язку з цим, було прийнято рішення про введення надзвичайного стану місцевого значення, усі комунальні служби працювали у надзвичайному режимі на вихідних та ліквідовували наслідки негоди.

Так, було пошкоджено 28 світлофорних об’єктів. Практично всі вже відремонтували, ще не працюють два світлофори.

Були пошкодження на лініях «Львівелектротрансу», через що трамваї і тролейбуси не курсували. Однак все ліквідовано, транспорт курсує.

Також на вихідних працювали ремонтні бригади з відновлення дахів, відновлення пошкодженої інфраструктури, розкрижування повалених дерев.

Найбільшої шкоди завдало падіння дерев, адже воно спричинило пошкодження ліній електропередач, контактної мережі, перекрило рух транспорту тощо.

Усі завдані збитки від наслідків негоди ще підраховуємо, інформація ще оновлюється», - розповів Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів