Стартувало голосування за проекти львів'ян

11:15 1 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Участь у голосуванні беруть 238 проектів, які пройшли модерацію.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі міськради, у Львові стартувало голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках громадського бюджету, яке завершиться 15 листопада о 23.59. Участь у голосуванні беруть 238 проектів, які пройшли модерацію, із загалом поданих 265.

Проголосувати можна через систему «BankID» за посиланнями https://gb.city-adm.lviv.ua чи https://lviv.pb.org.ua (доступні «Ощадбанк», «Приватбанк», «ПУМБ», «OTP», UniCredit», «Альфа-банк», «Platinum», «Concordbank», «Банк Південний», «А-банк»), або в будь-якому з міських центрів надання адмініст ративних послуг щодня з 9.00. Відібрані проекти фінансуватимуть із міського бюджету та реалізовуватимуть уже наступного року.

У міському управлінні ІТ також підкреслюють, що автор проголосувати за власний проект не може. Положення про громадський бюджет (або бюджет участі чи партисипативний бюджет) було затверджене на сесії міської ради у червні цього року. 

Відтак, Львів матиме найбільший громадський бюджет серед міст України – щонайменше 16 мільйонів гривень.

До розгляду приймали проекти двох видів: малі – районного значення, вартістю від 20 до 200 тисяч гривень, та великі – міського значення, вартістю від 200 тисяч гривень до трьох мільйонів гривень. Переможців проектів виберуть до 1 грудня. Їх кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини