Стабілізацію й рекультивацію звалища поблизу Львова планують розпочати ще в серпні (+відео)

18:30 8 серпня 2016 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив у понеділок: «Ми в серпні плануємо розпочати роботи по стабілізації та рекультивації полігону».

«Як зазначив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, місто очікує на конкретизацію суми співпраці з Європейським інвестиційним банком щодо рекультивації полігону та будівництва нового сміттєпереробного заводу. Також у серпні можуть розпочати перший етап робіт зі стабілізації сміттєзвалища в Грибовичах», –повідомили сьогодні, 8 серпня, в прес-службі міськради, де також цитують сказане Садовим: 

«Це є перший етап. Другий етап – це погодження і конкретизація суми міністерством фінансів. Після цього вже мають бути наступні етапи – підписання угоди між Львівською міською радою і Європейським інвестиційним банком.

Паралельно зараз мали би продовжити роботи експерти, яких наймає Європейський інвестиційний банк. Це є процес достатньо довгий, але не зважаючи на цю частину, ми в серпні плануємо розпочати роботи по стабілізації та рекультивації полігону.

Це те, чого найбільше вимагають мешканці Грибович, Малехова і Львова. Немає пропозицій по будівництву в Грибовичах заводу, там, я думаю, це не можливо». 

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу