Списки військовозобов'язаних на бронювання затверджуватиме Міністерство оборони України

11:40 27 травня 2024 р.

Фото до новини

Генеральний штаб Збройних Сил України завершить процедуру погодження списків на бронювання, що були подані до 10 травня.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів № 592 від 24 травня 2024 р. Генштаб ЗСУ завершить процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня. Про це нагадує ЛОВА, пише DailyLviv.com.

“Бронювання військовозобов’язаних за списками, що надійшли до Генштабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими у Генштабі. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні на засіданні. Органам, які подавали списки до 10 травня, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони”. - зазначив Тарас Грень, керівник апарату Львівської ОДА.

Читайте такожХто з чиновників отримає бронювання від мобілізації. Роз'яснення Міноборони

Постановою №520 від 8.05.2024 було змінено суб’єкта, який здійснює погодження списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації, та на воєнний час їх розгляд щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань. Відтепер ці повноваження здійснює Міністерство оборони України.

Враховуючи зазначене, прийняття рішення Мінекономіки про бронювання військовозобов’язаних здійснюватиметься виключно за результатами перевірки списків щодо повноти їх заповнення, наявності обґрунтувань та погодження Міноборони (СБУ, Службою зовнішньої розвідки).

“Уряд передав функції перевірки списків на бронювання Міністерству оборони України. Але, на момент ухвалення цього рішення на перевірці Генштабу перебували  списки, які були подані раніше. Щоб не затримувати процес бронювання Генштаб завершить їх опрацювання”. - підсумував Тарас Грень.

Читайте такожКМУ продовжив на місяць бронювання працівників підприємств

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів