Співробітники військкоматів вручають повістки водіям на дорогах Львова спільно з ДАІ (відео)

22:18 9 лютого 2015 р.

Працівники військових комісаріатів знайшли спосіб призвати до армії тих, кого неможливо застати ані вдома, ані за місцем роботи.

«У Львові повістки вручали прямо на дорозі. При в'їзді до міста разом із працівниками ДАІ чатували працівники комісаріатів, – ідеться в сьогоднішньому сюжеті «ТСН». У повідомленні також конкретизують:

«Даівці зупиняли авто, а комісари перевіряли по документах, чи є водій у списках мобілізованих. І одразу виписували повістку.

До таких методів військові вдалися, коли з'ясувалося, що вручити повістки можуть не всім – декого не вдається застати ні вдома, ані на роботі. За два дні військові комісари уже вручили на дорогах півсотні повісток утікачам.

Військові не приховують, що від служби в армії під час четвертої хвилі мобілізації ухиляється близько двох тисяч жителів Львівщини.

«На жаль, є такі громадяни, які в нас рахуються по відомостях і по доповідях сільських рад, дільниць оповіщень, ЖЕКів, що такі не проживають, знаходяться за межами України, а вони спокійно собі пересуваються по місту Львову на автомобілях і є на місці. Тому був прийнятий такий захід», – пояснив т.в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

Як інформував «Щоденний Львів», т.в.о. військового комісара Львівського обласного комісаріату Олександр Тіщенко заявив у понеділок, що працівники військкоматів обіцяють завтра відновити на Львівщині співпрацю з Державтоінспекцією щодо вручення мобілізаційних повісток водіям на блокпостах.


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу