Спецпризначенці ДПСУ зі Львівщини підвищили свою кваліфікацію

14:30 28 лютого 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

На базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України проведено перший випуск курсів підвищення кваліфікації мобільних підрозділів.

Про це повідомили в четвер, 28 лютого, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України відбувся перший випуск курсів підвищення кваліфікації мобільних підрозділів. Свій фах покращили спецпризначенці Західного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь (Західне регіональне управління Держприкордонслужби України розташоване у Львові. – «ЩЛ»)».

«Метою підготовки стало набуття спеціальних знань та практичних навичок, необхідних для виконання спеціальних завдань з охорони державного кордону. Впродовж декількох тижнів військовослужбовці підвищували рівень своєї професійної підготовки, відпрацьовуючи вправи з тактико-спеціальної та тактико-вогневої підготовки, спеціальної фізичної підготовки та тактичної медицини», – поінформували також у ДПСУ.

«На занятті з тактико-спеціальної підготовки бійці мобільних підрозділів відточували навики під час виконання спецзаходів з фізичного затримання осіб в приміщеннях та на пересіченій місцевості. Під час заняття з тактичної медицини учасники професійної підготовки засвоювали основні принципи надання першої домедичної допомоги в межах протоколу ТССС, проводячи огляд пораненого за алгоритмом MARCH та засвоїли різні способи евакуації поранених. Свій курс мобільники завершили проведенням добового тактичного навчання», – розповіли також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу