Соціальні працівники приймають від львів’ян заявки на фінансову підтримку

11:00 6 червня 2017 р.

Управління соціального захисту Львова запевнило, що приймає пропозиції з надання фінансової підтримки громадським організаціям.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Відповідно до порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів (рішення№436 від 29 травня 2017 року) встановлено, що для отримання бюджетних коштів у 2018 році громадська організація подає в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяву зі всіма необхідними документами у термін до 20 липня 2017 року. Відповідно до пункту 3 порядку використання коштів міського бюджету Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, затвердженого рішенням виконавчого комітету №300 від 25 травня 2017 року, та викладеного у новій редакції рішенням №436від 29 травня 2017 року) одержувачами бюджетних коштів є громадські організації (громадські спілки) інвалідів і ветеранів, які здійснюють свою діяльність зі статусом юридичної особи, за умови їх комплексної (одночасної) відповідності таким умовам: відсутність у громадських організацій статусу всеукраїнських та/або обласних, поширення діяльності громадських організацій виключно на територію Львова, реєстрація громадських організацій у Львові».

«Окрім того, право на одержання бюджетних коштів, які надаються відповідно до цього порядку, мають також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських або обласних громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у Львові. Відповідно до пункту 3 рішення №436 від 29 травня 2017 року встановлено, що для отримання бюджетних коштів у 2018 році громадська організація подає в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики заяву зі всіма необхідними документами у термін до 20 липня 2017 року», – повідомили також у міськраді.

«Згідно з пунктом 6 цього порядку до заяви додаються: копія статуту (положення) організації, засвідчена печаткою у встановленому законодавством порядку. У разі, якщо заявником є структурний (відокремлений) підрозділ всеукраїнської або обласної громадської організації (осередок, відділення тощо), який діє на підставі статуту (положення) всеукраїнської або обласної громадської організації, ним подається копія статуту (положення) всеукраїнської або обласної громадської організації, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника, копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника, копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника, звіт про діяльність громадської організації за рік, який передує року подання заявки, підписаний керівником та засвідчений печаткою заявника (подається згідно з затвердженою формою, наведеною у додатку 1 до цього порядку), розрахунки та обгрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів, затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника). У разі якщо заявник подає потребу у бюджетних коштах на відшкодування витрат для проведення ремонту приміщень громадської організації та/або на оплату житлово-комунальних послуг приміщення громадської організації – додатково необхідно подати копію діючого договору оренди приміщення (нерухомості) заявником, засвідченого у встановленому порядку печаткою заявника, календарний план заходів, які громадська організація планує провести у році надання фінансової підтримки, підписаний керівником та засвідчений печаткою (подається згідно з затвердженою формою, наведеною у додатку 2 до цього порядку). Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм та програмного забезпечення управління соціального захисту за тел.: 235-69-79 (вул. Театральна, 10). Ознайомитись з Порядком можна тут: http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/B2BA5F4E76076DBCC225812F0051A33D?OpenDocument», – повідомили також сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради.

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 6 червня: «Управління соціального захисту приймає пропозиції від громадських організацій на фінансову підтримку заходів з коштів бюджету міста на 2018 рік. Відповідно до порядку використання коштів міського бюджету Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів (пункт 2 рішення виконавчого комітету №437 від 29 травня 2017 року) встановлено, що для отримання бюджетних коштів у 2018 році громадська організація подає в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяву зі всіма необхідними документами у термін до 20 липня 2017 року».

«Відповідно до пунку 1.4. порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів, затвердженого рішенням виконавчого комітету №372 від 1 квітня 2011року, та викладеного у новій редакції рішенням №437від 29 травня 2017 року, одержувачами бюджетних коштів, що надаються відповідно до цього порядку, є громадські організації, у тому числі місцеві осередки, відділення тощо, які відповідають вимогам цього порядку. Згідно пункту 2 рішення виконавчого комітету №437 від 29 травня 2017 року встановлено, що для отримання бюджетних коштів у 2018 році громадська організація подає в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики заяву зі всіма необхідними документами у термін до 20 липня 2017 року», – повідомили також сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради. Решта подробиць – там же.

dailylviv.com

До теми

11:42 14 квітня 2021 р.

На Львівщині горіла птахоферма

13 квітня о 12:26 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в місті Глиняни, Львівського району, на території фермерського господарства в одноповерховій металевій будівлі, обшитій бляхою.

Рубрика: Ситуації

11:06 14 квітня 2021 р.

Підробив документи: інженера технагляду проєкту Ровелове Розточчя взяли під домашній арешт

Галицький районний суд призначив нічний домашній арешт інженерові технічного нагляду в справі щодо ймовірної розтрати коштів проєкту «Ровелове Розточчя – разом попри кордони». Він не має права покидати своє місце проживання з десятої вечора до шостої ранку протягом двох місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу