Солдатам зараз платять більше, ніж чиновникам, – майор

12:53 17 лютого 2016 р.

Після збільшення зарплати у Збройних силах України, стати військовослужбовцем-контрактником бажають навіть чиновники.

Про це сьогодні, 17 лютого, під час прес-конференції на тему: «Військова служба за контрактом», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник командира польового вузла з роботи з особовим складом 24-ої окремої механізованої бригади, майор Олександр Шевчук.

- Хочу також зазначити, що з 1 січня цього року в нашій бригаді рядові солдати отримують 9 тисяч 744 гривні, сержанти та старшини  - 10 тисяч 962 гривни, офіцери – 12 тисяч 180 гривень, - каже він. 

Через таке збільшення зарплати, є дуже багато бажаючих служити в українській армії за контрактом. 

- Навіть працівники державних структур та органів влади виявляють бажання. У них посадові оклади набагато нижчі, - каже Олександр Шевчук. 

За його словами, щоби підписати контракт, потрібно підготувати пакет документів. Це – заяву, два примірники автобіографії, копії: паспорта, свідоцтв про шлюб та народження дітей, документів про освіту, ідентифікаційного коду. 

Начальник прес-служби 80-ої окремої аеромобільної бригади, старший лейтенант  Олександр Монзолевський каже, що зараз будь-кого до війська не беруть. Тим паче в такі елітні війська, як Високомобільні десантні війська (ВДВ). 

- Якщо людина хоче служити у нашій бригаді, то їй спочатку варто прийти до нас і про це поговорити. Знайдеться офіцер, який витратить час на розмову, оцінить цю людину. У нас – певні вимоги:  зріст – від 170 см, вік – до 35 років, дуже високі вимоги – до фізичної підготовки, - каже він. 

За його словами, спочатку, почувши про високі зарплати, зверталися особи, які, м’яко кажучи, були абсолютно непридатні не тільки до служби у ВДВ, а взагалі до служби у Збройних силах України. Проте зараз уже збільшилася кількість тих, з ким обов’язково підпишуть контракти.

- Ми не запрошуємо контрактників-заробітчан, - каже десантник. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу