Сьогодні на Львівщині приймуть на тимчасове проживання ще 103 кримчан

14:55 12 березня 2014 р.


Фото: unn.com.ua

Повідомляючи про це в середу, голова обласної ради Петро Колодій конкретизував: «48 дорослих і 55 дітей».

Він поінформував, що кількість кримчан, які їдуть на тимчасове проживання на Львівщину, щоденно зростає: «Якщо вчора впродовж дня до Львівської області приїхало 90 жителів Криму, то сьогодні, 12 березня, у Львові вже зустрічатимуть 103 кримчан – 48 дорослих та 55 дітей»

Водночас 17 кримчан висловили побажання переїхати для тимчасового проживання на Хмельниччину. Петро Колодій повідомив також, що кримчани добираються до Львівської області в різний спосіб – приватним та залізничним автотранспортом.

Петро Колодій також зауважив, що кількість сімей з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, які звернулись на телефонну гарячу лінію Львівської обласної ради (0-800-501-727) та виявили бажання на тимчасове проживання, становить 262 сім'ї або 1 427 осіб, серед них – 670 дорослих та 757 дітей. За словами Петра Колодія, великою є також кількість сімей з Львівської області, які звернулись на гарячу телефонну лінію обласної ради, заявивши про готовність прийняти в себе на тимчасове проживання сім'ї з АРК та південно-східних областей України.

Таких станом на вчорашній день було 180 сімей або 962 особи. Натомість кількість тих, хто вжевлаштовані на тимчасове проживання у межах Львівської області, становить 547 осіб, серед них – 306 дорослих і 241дитина.

Про це повідомляє сьогодні, 12 березня, прес-служба обласної ради.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу