Сьогодні Єврокомісія проведе перемовини з блокувальниками польсько-українського кордону

10:34 20 листопада 2023 р.

Фото до новини

В результаті, попри анонси, активізації протесту в Медиці, що у Підкарпатському воєводстві, не відбудеться

20 листопада відбудуться перемовини між протестувальниками на польсько-українських прикордонних переходах та представниками Європейської комісії. В результаті, попри анонси, активізації протесту в Медиці, що у Підкарпатському воєводстві, не відбудеться.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

«Ми повинні були 20 листопада заблокувати цей перехід, але ми бачимо рух з боку Єврокомісії. Тому ми вирішили відкласти посилення протесту до 22 або ж 23 листопада», — каже один з організаторів акції протесту Рафал Меклер.

Читайте також: Поляки не пропускають через кордон гуманітарну допомогу і паливо

«Ми також залишаємо собі час, тому що, зверніть увагу, минулого тижня ми були в Словаччині на перетині кордону між Україною та Словаччиною. Словацька сторона, як і ми, також надіслала листа до Європейської комісії з проханням відновити дозволи. Це дає нам кілька днів, і навіть тому, що ми просто хочемо синхронізувати це зі словацькою стороною, яка також має плани заблокувати цей німецький пункт перетину. Ми просто хочемо зробити все це одночасно, щоб це спрацювало», — додав він.

Акція протесту польських перевізників у Дорогуську, Гребенному та Корчовій триває вже 15 днів. Протестувальники вимагають, серед іншого, заборонити реєстрацію транспортних компаній з іноземним капіталом у Польщі та розв'язати проблеми з українською системою електронної черги.

Нагадаємо, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило штаб допомоги, щоб забезпечити заблокованих українських водіїв їжею, питною водою, медикаментами та пальним.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів