Сніг заважає відкрити вулицю Мечникова у Львові

13:20 18 січня 2017 р.


Фото: zaxid.net

Головний інженер підрядної компанії «Онур» Олександра Добоні пояснив, що 200 квадратних метрів тротуару на вулиці Мечникова ще не замостили через сніг.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак запевнив сьогодні, 18 січня, що на вулиці Мечникова залишилося виконати лише роботи з замощення частини тротуару. Натомість головний інженер підрядної компанії «Онур» Олександра Добоні пояснив: «Необхідно замостити ще близько 200 квадратних метрів тротуару. Ці роботи зараз виконувати не доцільно, оскільки на тротуарах лежить сніг. Проводитимемо їх, щойно дозволять погодні умови».

Про це повідомили сьогодні, 18 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали, що наразі для проїзду транспорту ще закрита ділянка вулиці Мечникова від вулиці Некрасова до вулиці Личаківської.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу