Сміття не вивезли у Львові з рекордної кількості контейнерних майданчиків, – ЛМР

09:20 23 червня 2017 р.

У міськраді запевнили, що повністю очищені від сміття лише контейнерні майданчики Галицького району на ринках.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 23 червня: «Ситуація з вивезенням і захоронення сміття у Львові залишається критичною. Більше як 12 тисяч тонн сміття залишається невивезеним. Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 510 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 41% від загальної кількості».

«У Залізничному районі не вивезено сміття з 50 майданчиків, у Сихівському – зі 194, у Франківському – зі 129, у Шевченківському – зі 127, у Личаківському – з десяти. Сміття не вивезено з чотирьох контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я та п’яти майданчиків закладів освіти. Також не вивезено відходи з чотирьох контейнерних майданчиків підприємств (супермаркетів). Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики Галицького району та контейнерні майданчики, розміщені на ринках», –поінформували також у міськраді.

«З кожним днем ситуація стає критичнішою. Сьогодні рекордна кількість неочищених майданчиків – 510. Це 41% від загальної кількості», – розповідають в управлінні житлового господарства ЛМР.

«Загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду, 23 майданчики закладів охорони здоров’я, 116 сміттєвих майданчиків закладів освіти, 39 контейнерних майданчиків підприємств (супермаркетів) і 43 майданчики, що розміщені на ринках», – повідомили такожсьогодні, 23 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу